horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Barana

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. O Pannie, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy.

Panna ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w poniedziałek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Dla Panny nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Piątek to odpowiedni okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności.

Jowisz nie pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Znaki na niebie oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. W niedzielę po południu szczęście nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania o tej porze.

Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię znajomości. W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka ludzi jest projekcją. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz ostrożnym modyfikacjom celów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę do parku. Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wolne kobiety spod znaku Panny w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Przychodzi dzień, żeby rozpocząć inaczej pokazywać własne uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W wtorek znajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeśli sami się gubimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. Uważaj by pić nieco mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje zasadniczo działają niematerialnie na Twoje samopoczucie. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być źródłem dawno spodziewanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj aby do niedzieli wykonać wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Znajoma kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej pomóż jej. Układy konstelacji pokazują, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie ukochanego. ...
więcej i więcej »

stopka