horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Panna Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna Twoja brakująca połóweczka Barana

W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Pluton sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych.

Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy o których zapomina każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Masz obecnie perspektywę poprawić nie tylko własne wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi.

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną za miasto. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Mars oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Saturn w układzie wraz z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Gwiazdozbiór Panny krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Merkurym co wpłynie na życie bliskich. Spotka Pannę teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć należy zaangażować uczucia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe zakupy. Pamiętaj by do soboty wykonać wszelkie istotne sprawy. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś w poprzednich dniach . Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od znajomych przykrości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Pannie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz też układy z rodziną. Zapamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spodziewaj się zawodowej przygody ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pozycja centralna Urana w znaku Panny która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da o sobie znać słabym oddziaływaniem. Jowisz nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 47. ...
więcej i więcej »

stopka