horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 13 kwietnia 2020 do dnia 19 kwietnia 2020

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Mars, który przeważnie przynosi pomyślność Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Koniec tygodnia to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyzwania. Niedobrym sygnałem okaże się portfel na zdjęciu u znajomego. Dla Panny ten tydzień to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać.

W środę wieczorem dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany na ten dzień. W bieżącym czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych przedsięwzięć, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Doświadczysz, że dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Słońce nie pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Znajoma koleżanka w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć więzi odmów tej osobie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie poniedziałek. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, da Bykowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Byk poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. W wtorek znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca nadchodzący tydzień, da Rakowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę chociaż raz zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Wzajemne wpływanie na Lwa planety Jowisz oraz Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Waga Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w najbliższym tygodniu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Egzaltacja Jowisza w znaku Wagi która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Skorpion Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej piątek. Skorpion ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. We wtorek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebawem odbędzie się umysłowa podróż, na której pojmiesz, że Twoja krytyka osób będzie projekcją. Pamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie istotne rzeczy. Los być może wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Wodnikowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Ryby Finansowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Skończ roztrząsać minione czasy, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Doświadczysz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na ananasy, one mogą zapewnić ci sporo energii. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Panny ten tydzień to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci zbędnych zdarzeń. Możesz spodziewać się ciekawej wizyty znajomego z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień w pracy Panny, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Panny wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Konstelacja Panny ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć wyrażać swoje emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów jej. Wiele znaczącym znakiem może być pęk kluczy w mieszkaniu osoby, której nie lubisz. Nie siedź zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą wędrówkę w góry. ...
więcej i więcej »

stopka