horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 9 marca 2020 do dnia 15 marca 2020

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Pluton, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Pannie, w najbliższym okresie nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć ogarnąć należy zaangażować emocje. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, dlatego zwracaj teraz uwagę na truskawki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych.

Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor czarny, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin spędzać na siłowni. W myślach Panny narodzą się nowe koncepcje finansowe. Pannie słabo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Jowisz w kombinacji z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Zmieniasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją cię zrozumieć. W środę nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy.

Panna ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Samotne osoby spod znaku Panny w najbliższym okresie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na długie lata. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny okres na sport.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Na weekend naucz się uczciwie podzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. Tydzień w firmie Barana, stanie się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień będzie dla Barana wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Byk Nie siedź zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej idź na krótką wycieczkę w góry. Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie siedź wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na szybką przechadzkę do parku. Jeżeli myślisz o nowej pracy, to jest to idealny etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie ważne sprawy. Los być może wkrótce zrekompensuje Ci troski, które doznałeś ostatnim czasy. Ten tydzień dla Raka to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę chociaż raz odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. ... więcej i więcej »

Panna Osoby nie będące w związku spod znaku Panny w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na spotkanie partnera na zawsze. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci groził kolor pomarańczowy, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. Słońce ustawi się w takim układzie do Merkurego że zrealizowanie postanowień okaże się przyspieszone. ... więcej i więcej »

Skorpion Uczysz się tak długo, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 29. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dobrym omenem okaże się portfel w dłoni znajomego. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Plany będą dziać się w powolnym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Ryby Przygotuj się szybko na sobotę, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Jowisz w kompozycji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyznania. Single spod znaku Panny w nadchodzącym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz sporą szansę znaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twoje życie. Saturn w kombinacji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wkrótce czeka Cię duchowa wędrówka, dzięki której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół jest słuszna. W weekend naucz się uczciwie rozdzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych emocji. Plany będą dziać się w niespodziewanym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Uczuciowo najbliższe dni będą okresem na zmiany. Masz obecnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, lecz też relacje z bliskimi. Saturn sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ...
więcej i więcej »

stopka