horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 lutego 2020 do dnia 16 lutego 2020

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Masz właśnie sposobność uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, lecz też relacje z bliskimi. Znaki na niebie pokazują, że Pannie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert.

Spotęgowane działanie na Pannę planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Nadchodzący tydzień dla Panny to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i informacji. Spotka Pannę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo ogarnąć powinno się odrzucić uczucia.

Pannie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 1. Samotne osoby spod znaku Panny w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie partnera na dobre i na złe.

Panna ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Przychodzi czas, by zacząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na emocje. ... więcej i więcej »

Byk Byk ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Tydzień sprzyja zmianom w życiu i ostrożnym modyfikacjom planów. W nadchodzącym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Rak Wenus, który często dostarcza pomyślność Rakowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak dobry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Poczujesz, że dzięki wsparciu kolegów nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu naucz się uczciwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. Przekonasz się, iż przez pomoc układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. Skończ analizować przeszłość, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, bo już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Czeka na Wagę teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo pojąć powinno się odrzucić uczucia. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Skorpion O Skorpionie, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Dla Skorpiona najbliższy czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w łagodnym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Choćby ostatnio trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dobrym znakiem stanie się element biżuterii w dłoni członka rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie intymne. ... więcej i więcej »

Ryby Wiarygodna postać w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów jej. Jeżeli marzysz o stałym związku, to właśnie jest to idealny etap na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Wolne kobiety spod znaku Panny w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na znalezienie partnera na dobre i na złe. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne nastawienie, lecz też kontakty z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pannie umiarkowanie będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Spodziewaj się ciekawej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zanotuj sobie aby do piątku pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 31. Ten tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości lub informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Uczysz się tak szybko, że pozostali nie umieją ci pomóc. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ...
więcej i więcej »

stopka