horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 6 stycznia 2020 do dnia 12 stycznia 2020

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Znaki na niebie mówią, że Pannie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku. Zwróć uwagę by pić inne ilości soków, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu wpływają mocno na Twój spokój wewnętrzny. Zmiana położenia Plutona w znaku Panny która w przeszłości miała miejsce już wkrótce da o sobie znać pozytywnym działaniem.

Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Wenus że zrealizowanie zamiarów okaże się nieznacznie opóźnione. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że małe sprawy które zostawia na później codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Pannie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Samotne osoby spod znaku Panny w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na spotkanie partnera na całe życie.

Materialnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Zmiany będą działy się w łagodnym czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Poczujesz, iż przez pomoc koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Złym sygnałem będzie odblask światła w ręku członka rodziny. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny bo wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość godzin przebywać w domu. W umyśle Byka narodzą się świeże pomysły zarobkowe. W środę nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Zapamiętaj aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Rak Dlatego, że sami się gubimy nie spodziewajmy się od innych szacunku. Zwróć uwagę by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Lew Masz obecnie perspektywę podreperować nie jedynie własne wnętrze, lecz też relacje z przyjaciółmi. Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Panna Poczujesz, iż przez pomoc układu planet nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. Jowisz, który często dostarcza szczęście Pannie, w najbliższym czasie nie planuje być tak dobry, przygotuj się na duże niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Znajoma persona w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Tydzień w firmie Skorpiona, stanie się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie. Najbliższy tydzień stanie się dla Skorpiona bardzo pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to idealny etap na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Koziorożec W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin spędzać w pracy. W umyśle Koziorożca narodzą się nowe idee zarobkowe. Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od lat na to czekały. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć znajomości odmów jej. ... więcej i więcej »

Ryby Tydzień sprzyja zakupom oraz dużym modyfikacjom zamiarów. Jowisz, który częstokroć dostarcza pomyślność Rybie, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie planów może okazać się bardzo ułatwione. Pannie przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Panny zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno zapowiadanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pannie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Nie przesiaduj godzinami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę po lesie. Znajoma osoba w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Autorytatywna postać w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką przechadzkę po lesie. tygodniu, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne oferty spotkania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pannie słabo będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie środa. ...
więcej i więcej »

stopka