horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 kwietnia 2019 do dnia 28 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Najbliższy tydzień w firmie Panny, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień stanie się dla Panny wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Czeka na Pannę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko pojąć powinno się zdecydować się na chłodne kalkulacje.

Pamiętaj by do niedzieli pozałatwiać wszelkie istotne rzeczy. Opatrzność być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Nie oczekuj przyjemnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty.

Wspólne działanie na Pannę planety Neptun i Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Przestań roztrząsać dawne zdarzenia, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj znajomości, gdyż niedługo mogą być przydatne.

W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej godzin spędzać na siłowni. W myślach Panny pojawią się nowe idee finansowe. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Autorytatywna persona w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej znajomości pomóż jej.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w kombinacji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Baran ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Byk Poczujesz, że dzięki wsparciu koleżanek nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W tym tygodniu naucz się uczciwie dzielić swój czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Bliźnięta mają nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Rak Choćby w ostatnich dniach trapiły Ciebie różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Doświadczysz, iż przez pomoc kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Panna Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Zanotuj sobie by do piątku wykonać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Waga Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie prawdopodobnie poniedziałek. Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Neptunem co wpłynie na życie przyjaciół. Zmiany będą dziać się w niespodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Strzelec Przestań analizować dawne zdarzenia, a zauważ to co teraz, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż niedługo mogą być użyteczne. Pij więcej wody, pamiętaj że, płyny zasadniczo wpływają efektywnie na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend naucz się rozsądnie podzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. nadchodzącym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce odbędzie się duchowa wyprawa, na której pojmiesz, że Twoja ocena przyjaciół jest nieprawdziwa. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Urana że wykonanie postanowień okaże się bardzo przyspieszone. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. W nadchodzącym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór dobrze rozważyć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Panny wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 91. Merkury w układzie wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Doświadczysz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na ananasy, one mogą zapewnić ci sporo energii. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przychodzi okres, by zacząć spokojniej wyrażać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym modyfikacjom planów. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości kawy, pamiętając że, napoje zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twoje zachowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień w pracy Panny, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień okaże się dla Panny wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Konstelacja Panny ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć wyrażać swoje emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

stopka