horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Doświadczysz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na ananasy, one mogą zapewnić ci sporo energii. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Pannie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem dużych szans. Masz sporą szansę znaleźć istotny, brakujący kawałek do pięknej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne.

Wkrótce pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem siebie. Żeby sporo pojąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Mars, który zazwyczaj dostarcza szczęście Pannie, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak dobry, bądź gotowy spore niepowodzenie.

W najbliższym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje wycieczki. Już wkrótce czeka Cię fizyczna wędrówka, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena osób będzie nieprawdziwa. Nadchodzący tydzień dla Panny to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy lub doświadczeń.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Niedobrym omenem będzie element biżuterii w ręku przyjaciela. ... więcej i więcej »

Rak Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień w pracy Wagi, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor niebieski, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby W środę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Już niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się okresie staraj się większość godzin spędzać w pracy. W myślach Panny narodzą się świeże pomysły finansowe. Wiarygodna persona w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. Na weekend postaraj się rozsądnie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 3 0. Dla Panny nadchodzący czas to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najbliższy tydzień w firmie Panny, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień stanie się dla Panny wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Czeka na Pannę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko pojąć powinno się zdecydować się na chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Mars, który przeważnie przynosi pomyślność Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Koniec tygodnia to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka