horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 kwietnia 2019 do dnia 14 kwietnia 2019

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 3 0. Dla Panny nadchodzący czas to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Finansowo bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. Wspólne działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę.

Znajoma persona w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć więzi pomóż tej osobie. Wydarzenia będą dziać się w powolnym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Gwiazdozbiór Panny krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół.

Przestań analizować minione czasy, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niedługo mogą być przydatne. Pannie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Masz nikłą szansę odszukać pewien, pasujący element do pięknej mozaiki którą jest twoja rodzina.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Oczekuj miłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Pluton sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk Egzaltacja Neptuna w znaku Byka która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym oddziaływaniem. nadchodzącym okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek możliwe są ciekawe oferty zawodowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wenus, który zazwyczaj przynosi szczęście Bliźniętom, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Cię spore rozgoryczenie. Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. ... więcej i więcej »

Rak W niedzielę wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym czasie. Konstelacja Raka nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy codzienne. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma na początku tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Słońce ustawi się w takim położeniu do Saturna że spełnienie planów okaże się nieco opóźnione. ... więcej i więcej »

Panna Ponieważ sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się odrzucić uczucia. ... więcej i więcej »

Waga Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza najbliższy tydzień, da Skorpionowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Skorpion poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas ukończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Strzelec Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czarny, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. Przygotuj się szybko do weekendu, może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. ... więcej i więcej »

Koziorożec O ile marzysz o nowej pracy, to teraz jest to idealny czas na tego typu działania. Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię znajomości. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące rzeczy. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Masz jedyną możliwość uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz też układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Ryby Masz sporą szansę znaleźć ważny, brakujący kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Zwróć uwagę by pić choćby minimalne ilości soków, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoje zachowanie. W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Egzaltacja Plutona w znaku Panny która w przeszłości miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Osoby nie będące w związku spod znaku Panny w najbliższym czasie będą miały sposobność na znalezienie partnera na całe życie. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Doświadczysz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na ananasy, one mogą zapewnić ci sporo energii. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dla Panny ten tydzień to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci zbędnych zdarzeń. Możesz spodziewać się ciekawej wizyty znajomego z zagranicy. ...
więcej i więcej »

stopka