horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyznania. Single spod znaku Panny w nadchodzącym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów.

W najbliższym czasie pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością piątek. Masz teraz możliwość poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale także kontakty z bliskimi.

Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. W środę ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku.

W przyszłym tygodniu odbędzie się umysłowa wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena ludzi jest nieprawdziwa. Pannie niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący tydzień dla Panny to start nowego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Masz dużą szansę odszukać ważny, pasujący element do delikatnej mandali którą jest twoja rodzina. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje finansowe. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Rak poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym modyfikacjom celów. W przyszłym czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Skorpion Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się nowe idee zarobkowe. Pij inne ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno spodziewanych roszad. Niedobrym omenem będzie drobna moneta na stole u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Pannie, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne zadania które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj teraz uwagę na jabłka, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Egzaltacja Merkurego w znaku Panny która w przeszłości miała miejsce już teraz da się odczuć mocnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz uwagę na grejpfruty, one mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Dopilnuj by pić umiarkowane ilości piwa, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo działają mocno na Twoje ciało. Astrologiczne obliczenia mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pluton, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Pannie, w najbliższym okresie nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć ogarnąć należy zaangażować emocje. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, dlatego zwracaj teraz uwagę na truskawki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ...
więcej i więcej »

stopka