horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Jowisz w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj teraz uwagę na jabłka, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Egzaltacja Merkurego w znaku Panny która w przeszłości miała miejsce już teraz da się odczuć mocnym wpływem.

Oczekuje na Pannę teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy zaangażować uczucia. Pamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Niedługo będzie miała miejsce długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja krytyka ludzi będzie niesprawiedliwa.

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Niedługo zaistnieje w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na nowe znajomości. W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku.

Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Panna przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Wolne kobiety spod znaku Panny w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na poznanie drugiej połówki na dobre i na złe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W zbliżającym się tygodniu próbuj dużo więcej czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Barana pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. Słońce ustawi się w takim układzie względem Wenus że wykonanie postanowień okaże się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, da Bykowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Byk doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Rak Na weekend spróbuj rozsądnie dzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Merkury w układzie z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Lew Saturn w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Niebawem będzie miała miejsce duchowa wyprawa, na której pojmiesz, że Twoja ocena przyjaciół będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Panna Masz jedyną sposobność wzmocnić nie jedynie własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Pewna koleżanka w najbliższym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Waga W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Waga ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Przestań rozpamiętywać dawne dzieje, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i dbaj o koneksje, gdyż niebawem mogą się przydać. W czwartek wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany o tej porze. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz w zestawieniu z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dobrym sygnałem może okazać się drobna moneta w mieszkaniu osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Koziorożec Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe przypadłości to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do piątku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Zwróć uwagę by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Ryby nie zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno zapowiadanych roszad. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne wpływanie na Pannę planety Jowisz i Uran oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Oczekuje na Pannę teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć ogarnąć należy zdecydować się na uczucia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Księżyc pomaga w załatwianiu spraw osobistych. W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyznania. Single spod znaku Panny w nadchodzącym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz sporą szansę znaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twoje życie. Saturn w kombinacji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

stopka