horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 lutego 2019 do dnia 24 lutego 2019

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Zakończ roztrząsać minione czasy, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być pomocne. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Mars, który zazwyczaj przynosi powodzenie Pannie, w najbliższym czasie nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię duże niepowodzenie.

Tydzień w pracy Panny, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Panny wysoce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc.

Dla Panny najbliższy czas to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. W środę nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Pannie słabo będzie dopisywało powodzenie w miłości, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na sport.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Czeka na Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować uczucia. ... więcej i więcej »

Byk Przychodzi czas, żeby zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje przekonania. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Bykowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 76. Wkrótce będzie miała miejsce długa wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka niektórych osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozgrzebywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ lada dzień mogą być przydatne. Znajoma persona w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Lew Masz dużą szansę odnaleźć istotny, pasujący element do pięknej mandali którą jest twoja rodzina. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i dużym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań analizować dawne zdarzenia, a zwróć uwagę na przyszłość, oraz dbaj o układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Waga Uczysz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią ci pomóc. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli sami się nie cenimy spodziewajmy się od znajomych szacunku. Najbliższy tydzień w pracy Skorpiona, stanie się okresem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Skorpiona wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W środę znajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się jak szybko awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Konstelacja Koziorożca chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy bliskich. Koziorożec ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Wodnik W weekend naucz się rozsądnie dzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. Nawet jeśli ostatnio gnębiły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby Dobrym znakiem okaże się zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Masz małą nadzieję zobaczyć istotny, brakujący kawałek do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Jeśli sami się nie szanujemy oczekujmy od innych przykrości. Autorytatywna koleżanka w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Wolne kobiety spod znaku Panny w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na znalezienie partnera na dobre i na złe. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne nastawienie, lecz też kontakty z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Księżyc pomaga w załatwianiu spraw osobistych. W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zanotuj sobie aby do piątku pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 31. Ten tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości lub informacji. ...
więcej i więcej »

stopka