horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Wolne kobiety spod znaku Panny w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na znalezienie partnera na dobre i na złe. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne nastawienie, lecz też kontakty z rodziną.

Dla Panny najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Pluton sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do normy.

tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje spotkania. Dobrym omenem okaże się szklany przedmiot w samochodzie znajomego. Możesz spodziewać się niemiłej wizyty członka rodziny z innego miasta.

Pij inne ilości wina, wbrew przekonaniom płyny czasami mają wpływ efektywnie na Twoje przepływy energetyczne. Poczujesz, iż przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. Dokładność i sumienność osób spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia zauważone, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Staraj się pić więcej wina, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Byk Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Saturn w układzie wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Zakończ przywoływać przeszłość, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Raka w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Przekonasz się, że przez wsparcie koleżanek nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Saturn w koniunkcji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. O Pannie, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zaprzestań rozgrzebywać przeszłość, a dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo już za parę dni mogą być użyteczne. Pannie nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Niedobrym sygnałem stanie się portfel w mieszkaniu przyjaciółki. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zakończ roztrząsać minione czasy, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być pomocne. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Mars, który zazwyczaj przynosi powodzenie Pannie, w najbliższym czasie nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię duże niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz właśnie sposobność uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, lecz też relacje z bliskimi. Znaki na niebie pokazują, że Pannie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. ...
więcej i więcej »

stopka