horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 lutego 2019 do dnia 10 lutego 2019

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Zaprzestań rozgrzebywać przeszłość, a dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo już za parę dni mogą być użyteczne. Pannie nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Niedobrym sygnałem stanie się portfel w mieszkaniu przyjaciółki.

Uważaj by pić mniej soków, wbrew przekonaniom płyny czasami działają w znacznym stopniu na Twoje ciało. Spotka Pannę teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo pojąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Nadchodzący czas w pracy Panny, stanie się czasem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Panny bardzo aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności.

Jeśli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Mars, który przeważnie dostarcza pomyślność Pannie, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak hojny, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie. O Pannie, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet.

Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na śliwki, one mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. Rozmyślasz się tak długo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na ananasy, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, a dostrzeż to co teraz, oraz dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Byk ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Niebawem przydarzy Ci się ważna wyprawa, na której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie niesprawiedliwa. Piątek to właściwy czas do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Rak Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Zmiana położenia Neptuna w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym oddziaływaniem. Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Lwu dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to właściwy okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Waga Zanotuj sobie by do niedzieli wykonać wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Skończ roztrząsać minione czasy, a doceń przyszłość, oraz pielęgnuj znajomości, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Skorpion Koniec tygodnia to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Skorpiona wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Merkurego będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Strzelec Na weekend postaraj się uczciwie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych emocji. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w najbliższym tygodniu będą miały szansę na poznanie partnera na całe życie. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe przypadłości to teraz dzięki ingerencji nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. ... więcej i więcej »

Ryby Wiele znaczącym znakiem okaże się stara książka w kieszeni członka rodziny. Jeśli marzysz o kupnie domu, to właśnie jest na to doskonały etap na takowe decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i dużym modyfikacjom planów. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Panny narodzą się nowe pomysły finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania o tej porze. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. W weekend spróbuj rozsądnie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Wolne kobiety spod znaku Panny w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na znalezienie partnera na dobre i na złe. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne nastawienie, lecz też kontakty z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pannie umiarkowanie będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Spodziewaj się ciekawej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka