horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych spacerów w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i dużym zmianom planów. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na wiążące decyzje. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy.

okresie, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz niebawem awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje spotkania. Znaki na niebie oznajmiają, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. W sobotę rano Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze.

Przyszły tydzień dla Panny to początek nowego okresu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz doświadczeń. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Dla Panny ten tydzień to okres nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W środę nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Byk Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Konstelacja Byka ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w środę chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie planów będzie nieco opóźnione. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Lew Ten tydzień dla Lwa to start unikalnego rozdziału, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Ten tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju okresu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń. Dla Panny nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Waga Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czerwony, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz dużym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz w zestawieniu z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Jeśli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały okres na wiążące działania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Materialnie ten tydzień będzie okresem straconym. Zmiany będą działy się w spodziewanym czasie, jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik W wtorek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością piątek. Rybie nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

nadchodzącym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje zawodowe. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej czasu przebywać w domu. W umyśle Panny pojawią się świeże pomysły finansowe. Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie dużo atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Panna przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie planów może okazać się bardzo ułatwione. Pannie przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Panny zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno zapowiadanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Panna doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swojecele. Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. O Pannie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Autorytatywna postać w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką przechadzkę po lesie. tygodniu, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne oferty spotkania. ...
więcej i więcej »

stopka