horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie planów może okazać się bardzo ułatwione. Pannie przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Panny zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno zapowiadanych roszad.

Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Zanotuj sobie by do soboty zakończyć wszelkie ważne zagadnienia. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci straty, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Rozmyślasz się tak długo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć.

W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, lepiej wybierz się na długą wędrówkę po parku. Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. W niedzielę w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania w tym dniu. W najbliższym czasie czeka Cię ważna podróż, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia ludzi jest właściwa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Saturn, który systematycznie przynosi powodzenie Bykowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Rak Niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na długą przechadzkę nad wodę. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 16. ... więcej i więcej »

Waga W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Wagi narodzą się nowe idee zarobkowe. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Skorpion Single spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Znaki na niebie pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień sprzyja zakupom i małym zmianom planów. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Ryby W sobotę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten czas. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 1. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Sobota to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania. Nadszedł czas, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadchodzący czas w firmie Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień okaże się dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. O Pannie, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Przestań roztrząsać to co było, natomiast zauważ przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż już za parę dni mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych spacerów w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i dużym zmianom planów. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Znaki na niebie mówią, że Pannie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku. Zwróć uwagę by pić inne ilości soków, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu wpływają mocno na Twój spokój wewnętrzny. Zmiana położenia Plutona w znaku Panny która w przeszłości miała miejsce już wkrótce da o sobie znać pozytywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

stopka