horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Nadchodzący czas w firmie Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień okaże się dla Panny bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. O Pannie, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Przestań roztrząsać to co było, natomiast zauważ przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż już za parę dni mogą być pomocne.

Spotka Pannę przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, to jest na to genialny okres na takowe wyzwania. Merkury w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Masz pewną nadzieję zobaczyć jeden, brakujący element do pięknej mozaiki którą jest twój własny świat. Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa.

Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, przyniesie Pannie dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Panna poczuje, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na cytryny, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W najbliższym czasie będzie miała miejsce duchowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa. Masz małą nadzieję zobaczyć ważny, brakujący element do ciekawej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Byk Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. W zbliżającym się tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Byka narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek unikalnego okresu, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Przyszedł okres, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Samotne osoby spod znaku Raka w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na odszukanie partnera na zawsze. ... więcej i więcej »

Lew Gwiazdozbiór Lwa chwilowo będzie w ciekawym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna postać w niedługim okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić znajomości pomóż tej osobie. W zbliżającym się czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe zadania o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Plany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Strzelec Konstelacja Strzelca chwilowo będzie w rzadkim układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Strzelcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niedługo wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Koziorożec ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Wodnik Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub doświadczeń. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. ... więcej i więcej »

Ryby Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Ryby zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem od dawna spodziewanych roszad. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pannie raczej słabo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. W sobotę wieczorem szczęście będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje plany o tej porze. Wenus, który przeważnie przynosi pomyślność Pannie, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem z dawna zapowiadanych roszad. Najbliższy tydzień w firmie Panny, stanie się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Panny wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Masz obecnie perspektywę uzdrowić nie jedynie swoje samopoczucie, ale także kontakty z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie planów może okazać się bardzo ułatwione. Pannie przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Panny zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno zapowiadanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pannie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Nie przesiaduj godzinami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę po lesie. Znajoma osoba w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni odmów jej. ...
więcej i więcej »

stopka