horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 grudnia 2018 do dnia 16 grudnia 2018

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Pannie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Jeżeli marzysz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takowe wyzwania. Nie siedź do późna przed laptopem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę do parku.

Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć teraz uwagę na pomidory, te owoce mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć należy zaangażować uczucia. Możesz spodziewać się niemiłej przygody ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu.

Gwiazdozbiór Panny nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy codzienne. W nadchodzącym czasie nie polecane jest realizowanie złożonych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny bo dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. Panna ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. O Pannie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. W środę znajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na życie rodziny. W nadchodzącym okresie staraj się większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Byka pojawią się nowe idee finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W zbliżającym się okresie staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Choćby ostatnimi czasy trapiły Cię różne przypadłości to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest na to genialny moment na takie działania. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się dobrze na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Panna przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Waga Oczekuje na Wagę głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Saturn w kompozycji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Skorpion Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz w zestawieniu wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 33. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przychodzi czas, by zacząć spokojniej wyrażać własne przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niedługo awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty spotkania. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Ryby Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Przekonasz się, że przez wsparcie rodziców nie mają spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Panna ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Pozycja centralna Wenus w znaku Panny która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym oddziaływaniem. O Pannie, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Na weekend postaraj się rozmyślnie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. Nadchodzący tydzień dla Panny to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny gdyż wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 11. O Pannie, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

stopka