horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Pozycja centralna Wenus w znaku Panny która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym oddziaływaniem. O Pannie, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości.

Wiarygodna postać w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 2 0. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. O ile myślisz o stałym związku, to jest na to genialny czas na tego typu działania.

W zbliżającym się okresie staraj się więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Panny narodzą się świeże idee zarobkowe. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Konstelacja Panny chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co wpłynie na sprawy przyjaciół.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Byka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe. Spodziewaj się ciekawej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Rak Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Panna Mars, który przeważnie przynosi szczęście Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Waga Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to wspaniały etap na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny etap na tego typu działania. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Koziorożec Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie planów okaże się bardzo opóźnione. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Panny zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych roszad. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj szczególną uwagę na maliny, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadchodzi czas, by zacząć głośno uzewnętrzniać swoje uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. W przyszłym czasie nie jest wskazane wykonywanie trudnych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może czwartek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pannie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Jeżeli marzysz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takowe wyzwania. Nie siedź do późna przed laptopem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę do parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno wtorek. Przychodzi dzień, by zacząć głośno uzewnętrzniać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. O ile fantazjujesz o kupnie domu, aktualnie jest na to wspaniały okres na takowe decyzje. ...
więcej i więcej »

stopka