horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 listopada 2018 do dnia 2 grudnia 2018

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Nadchodzi czas, by zacząć głośno uzewnętrzniać swoje uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. W przyszłym czasie nie jest wskazane wykonywanie trudnych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może czwartek.

Astrologiczne obliczenia mówią, że Pannie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Saturna że spełnienie planów będzie bardzo przyspieszone. W najbliższym tygodniu, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niebawem awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty zawodowe.

Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Dla Panny najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Masz właśnie szansę uzdrowić nie tylko własne nastawienie, ale również relacje z bliskimi.

Zapamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W zbliżającym się okresie staraj się dużą ilość godzin przesiadywać w domu. W głowie Panny narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. W piątek po południu układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania na ten dzień.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wiarygodna koleżanka w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni pomóż tej osobie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Finansowo nadchodzące dni będą czasem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Masz minimalną szansę znaleźć ważny, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoje życie. Przestań wspominać minione czasy, natomiast dostrzeż przyszłość, oraz podtrzymuj układy, bo niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 13. W środę znajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Saturna że spełnienie planów okaże się ułatwione. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo będzie miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Waga O ile myślisz o nowej pracy, to teraz jest na to znakomity moment na tego typu decyzje. Sobota to dobry termin do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Skorpion W nadchodzącym okresie nie zalecane jest wykonywanie złożonych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. We wtorek w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania o tej porze. ... więcej i więcej »

Strzelec Wkrótce przydarzy Ci się długa wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena osób będzie właściwa. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Złym omenem może okazać się odblask światła w ręku dziecka. Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Ryby Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Nie siedź godzinami przed komputerem, zamiast tego udaj się na szybką wędrówkę po lesie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pamiętaj aby do soboty zrealizować wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś ostatnim czasy. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na mandarynki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost energii. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie postanowień okaże się nieco opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pannie nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W tym tygodniu naucz się uczciwie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji. Przygotuj się dobrze na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Pozycja centralna Wenus w znaku Panny która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym oddziaływaniem. O Pannie, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Spodziewaj się trudnej niespodzianki od znajomego z innego miasta. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na rekreację. ...
więcej i więcej »

stopka