horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Tydzień nie sprzyja zakupom oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Pannie umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w miłości, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Za parę dni będzie miała miejsce duchowa wędrówka, na której zrozumiesz, iż Twoja opinia osób będzie fałszywa.

Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, lepiej udaj się na szybką wędrówkę w góry. Zmiana położenia Merkurego w znaku Panny która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Pij umiarkowane ilości mleka, pamiętając że, płyny zasadniczo oddziaływują bezpośrednio na Twój spokój wewnętrzny.

Choćby w ostatnich dniach trapiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. W czwartek rano dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania na ten czas.

Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, pasujący kawałek do pięknej układanki którą stanowi twoja praca. Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją ci pomóc. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zapamiętaj by do piątku pozałatwiać wszelkie ważne zagadnienia. Opatrzność być może wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . W poniedziałek znajomy pogorszy Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Byk Zapamiętaj by do czwartku zrealizować wszelkie znaczące formalności. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 41. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący czas w pracy Bliźniąt, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień stanie się dla Bliźniąt bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie niewątpliwie czwartek. ... więcej i więcej »

Rak Nie oczekuj towarzyskiej przygody ze strony bliskiego z innego miasta. Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w pracy Lwa, okaże się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Przyszły tydzień dla Lwa to start unikalnego etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Czeka na Pannę przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby sporo pojąć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Waga Wzajemne oddziaływanie na Wagę planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Zapamiętaj by do niedzieli zrealizować wszelkie ważne rzeczy. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Skorpion nadchodzącym okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje podróży. Spodziewaj się przyjemnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa najbliższy tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Strzelec doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. Sobota to dobry termin do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji układu planet możesz spodziewać się poprawy. Single spod znaku Koziorożca w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na emocje. O ile fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to idealny etap na takowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Ryby Już niedługo pojawi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe zakupy. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wkrótce przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Masz pewną szansę odszukać pewien, poszukiwany element do pięknej mandali którą stanowi twoja praca. Znaki na niebie pokazują, że Pannie teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Znajoma osoba w najbliższym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej pomóż jej. W przyszłym okresie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na sport. Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Pannie dużo atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Panna doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę z czasem ukończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Pannie, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Pannie umiarkowanie będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Spotka Pannę teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania. Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ...
więcej i więcej »

stopka