horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 października 2018 do dnia 14 października 2018

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie prawdopodobnie piątek. Mars nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy.

Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Tydzień w pracy Panny, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Panny bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej więzi odmów jej.

Masz nikłą szansę odszukać pojedynczy, poszukiwany element do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. W środę wieczorem Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym czasie. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów.

Pannie szczególnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na orzechy włoskie, te owoce mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, da Baranowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Baran doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. Saturn w kompozycji z Wenusem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Byk Najbliższy tydzień w pracy Byka, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Byka wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Merkurym co wpłynie na sprawy codzienne. Czeka na Bliźnięta teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć zrozumieć należy odrzucić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Rak Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 29. Nie siedź do późna przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na szybką wycieczkę po parku. ... więcej i więcej »

Lew W środę po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania o tej porze. Gwiazdozbiór Lwa nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na życie przyjaciół. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W głowie Panny pojawią się świeże idee finansowe. Ważnym omenem okaże się portfel w torbie przyjaciółki. ... więcej i więcej »

Waga W najbliższym czasie czeka Cię długa wyprawa, dzięki której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi będzie niepoprawna. Wenus, który częstokroć przynosi dobrą passę Wadze, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Skorpion Dobrym omenem może okazać się drobna moneta w dłoni osoby, którą lubisz. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo dużo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to właściwy okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie partnera na długie lata. ... więcej i więcej »

Wodnik O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to idealny czas na takie decyzje. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia słuchać uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Ryby Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie prawdopodobnie piątek. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spodziewaj się przyjemnej przygody ze strony gościa z innego miasta. Piątek to właściwy czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pannie słabo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw podczas których możesz odpocząć. tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spodziewaj się ciekawej zmiany ze strony gościa z innego miasta. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconym. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przekonasz się, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Merkury nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. ...
więcej i więcej »

stopka