horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Pannie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Panny zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość godzin spędzać na siłowni. W umyśle Panny narodzą się nowe koncepcje zarobkowe.

Choćby ostatnimi czasy gnębiły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 35. Najbliższy tydzień w firmie Panny, stanie się porą podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Panny wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Neptuna będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności.

Masz pewną szansę znaleźć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Konstelacja Panny nadal będzie w rzadkim układzie z Jowiszem co wpłynie na życie bliskich. W bieżącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek.

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem dużych szans. Księżyc pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Samotne osoby spod znaku Panny w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie drugiej połówki na całe życie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiana położenia Marsa w znaku Barana która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. Rozmyślasz się tak długo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O ile marzysz o własnej firmie, to teraz jest na to genialny czas na takowe decyzje. Pij choćby minimalne ilości piwa, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu mają wpływ bezpośrednio na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Rak Zanotuj sobie by do soboty wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Tydzień sprzyja zakupom oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Lew Masz dużą nadzieję odnaleźć istotny, poszukiwany element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoja praca. Przekonasz się, że dzięki wsparciu koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 54. ... więcej i więcej »

Waga W tym tygodniu naucz się rozsądnie podzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w tym tygodniu skupić się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Finansowo najbliższe dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Strzelec Egzaltacja Jowisza w znaku Strzelca która w przeszłości miała miejsce już teraz da się odczuć mocnym oddziaływaniem. Strzelec ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niedobrym sygnałem może okazać się stara książka w kieszeni starego człowieka. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na spacer. Spotka Wodnika głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby sporo ogarnąć należy zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Ryby Przygotuj się szybko na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. Ryby mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na pomidory, te owoce mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Pewna osoba w niedługim czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni pomóż jej. Już niedługo zaistnieje w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niebawem czeka Cię krótka podróż, dzięki której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest właściwa. Dla Panny nadchodzący czas to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. zbliżającym się czasie okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje wycieczki. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyszły tydzień dla Panny to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz informacji. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych spacerów w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Pluton pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty zawodowe. ...
więcej i więcej »

stopka