horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 16 kwietnia 2018 do dnia 22 kwietnia 2018

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

W zbliżającym się okresie staraj się większość godzin spędzać w pracy. W myślach Panny narodzą się świeże pomysły finansowe. Wiarygodna persona w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. Na weekend postaraj się rozsądnie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń.

Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące drobiazgi które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W przyszłym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych projektów, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na sport.

Jeżeli marzysz o kupnie domu, to właśnie jest to idealny moment na takowe decyzje. Nie spędzaj czasu do późna przed ekranem komputera, lepiej udaj się na krótką wędrówkę do lasu. W środę znajomy zepsuje Ci humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku.

Wkrótce pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Pannie długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Panna poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W najbliższym czasie pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spodziewaj się niemiłej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Słońce ustawi się w takim układzie względem Saturna że wykonanie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Oczekuj zawodowej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew Saturn sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Zmieniasz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Panna Działasz tak szybko, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć. Plany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny gdyż wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. W nadchodzącym czasie nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, lepiej zagospodarować wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Skorpion Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Skorpionowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Strzelec tygodniu, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz niedługo awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje zawodowe. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadszedł dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Pij mniej alkoholu, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu oddziaływują niematerialnie na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Wodnik Najlepsza liczba na ten tydzień to 5. Zastanawiasz się tak nietypowo, że inni nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Ryby Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Gwiazdozbiór Ryby chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzi dzień, żeby rozpocząć inaczej wyrażać własne emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Gwiazdy mówią, że Pannie teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Zwróć uwagę by pić choćby minimalne ilości soków, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoje zachowanie. W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór dobrze rozważyć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Panny wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 91. Merkury w układzie wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Doświadczysz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na ananasy, one mogą zapewnić ci sporo energii. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka