horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 marca 2018 do dnia 18 marca 2018

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

O Pannie, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne zadania które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia .

Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie na pewno czwartek. Dla Panny najbliższy czas to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Egzaltacja Merkurego w znaku Panny która niedawno się wydarzyła już teraz da się odczuć słabym oddziaływaniem.

Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. W najbliższym czasie pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania.

Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Czeka na Pannę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować uczucia. Nadchodzi dzień, by zacząć inaczej uzewnętrzniać swoje przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W tym tygodniu postaraj się rozsądnie rozdzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych emocji. Jowisz w zestawieniu z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk Spróbuj tego tygodnia skupić się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny bo sporo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 2. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ten tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i informacji. Zapamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyznania. Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się czasie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na długie lata. ... więcej i więcej »

Panna Merkury pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Waga nadchodzącym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz niebawem awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje podróży. Wenus, który zazwyczaj przynosi pomyślność Wadze, w najbliższym okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeżeli myślisz o kupnie domu, to właśnie jest na to idealny czas na takowe działania. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno wtorek. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz dużym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Ten tydzień dla Koziorożca to zaczątek niepowtarzalnego okresu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz doświadczeń. Masz jedyną szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, lecz także więzi z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Księżyc znajdzie się w takim układzie do Saturna że spełnienie planów będzie opóźnione. Dla Wodnika ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Ryby Samotne osoby spod znaku Ryby w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na całe życie. Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na koncert. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię duże rozczarowanie. Saturn w zestawieniu wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Wzajemne wpływanie na Pannę planety Jowisz i Uran oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Oczekuje na Pannę teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć ogarnąć należy zdecydować się na uczucia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wiele znaczącym sygnałem okaże się roślina w dłoni przyjaciela. Merkury w kombinacji z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. W najbliższym okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się niedługo awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne oferty zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyznania. Single spod znaku Panny w nadchodzącym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

stopka