horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 lutego 2018 do dnia 18 lutego 2018

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Saturn w koniunkcji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. O Pannie, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy.

Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Zwróć uwagę by pić nieco więcej kawy, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. Zaprzestań analizować to co było, natomiast doceń to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne.

Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. Spróbuj tego tygodnia skupić się na kwestiach związanych z uczuciami. Bądź uważny ponieważ wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces.

W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień stanie się dla Panny bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje wyjazdu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Spotęgowane działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Spodziewaj się zawodowej przygody ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Niedobrym sygnałem może okazać się element biżuterii w mieszkaniu przyjaciela. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę rozważysz jak szybko awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje podróży. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pij nieco więcej wina, wbrew przekonaniom napoje czasami oddziaływują niematerialnie na Twoje samopoczucie. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno piątek. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Konstelacja Raka nadal będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu obserwować starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Single spod znaku Lwa w najbliższym czasie będą miały sposobność na odszukanie partnera na długie lata. ... więcej i więcej »

Panna Masz dużą szansę odszukać pojedynczy, poszukiwany element do pięknej mozaiki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele incydentów związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy i doświadczeń. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 4. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Saturn, który często przynosi dobrą passę Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą pozbawić Cię energii. Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć ogarnąć należy zdecydować się na emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz ostrożnym modyfikacjom planów. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Ryby Tydzień sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom planów. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie raczej poniedziałek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz teraz perspektywę podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale również znajomości z przyjaciółmi. Dlatego, że sami się szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych szacunku. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i dużym modyfikacjom planów. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Panny narodzą się nowe pomysły finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Jeśli sami się nie szanujemy oczekujmy od innych przykrości. Autorytatywna koleżanka w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Wolne kobiety spod znaku Panny w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na znalezienie partnera na dobre i na złe. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne nastawienie, lecz też kontakty z rodziną. ...
więcej i więcej »

stopka