horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 stycznia 2018 do dnia 14 stycznia 2018

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Sobota to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania. Nadszedł czas, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. Astrologiczne obliczenia mówią, że Pannie teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Masz właśnie szansę podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też znajomości z przyjaciółmi.

W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie podzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Dopilnuj by pić więcej soków, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ w znacznym stopniu na Twoje ciało. Jowisz pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich.

Pozycja centralna Neptuna w znaku Panny która niedawno się wydarzyła już teraz da o sobie znać negatywnym oddziaływaniem. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Nadchodzący tydzień dla Panny to start nowego rozdziału, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości lub doświadczeń.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna zbliżający się tydzień, da Bykowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Byk doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. W sobotę wieczorem układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania o tej porze. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, lecz też relacje z bliskimi. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od innych szacunku. ... więcej i więcej »

Lew Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie znaczące formalności. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Plany będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo będzie miała miejsce duchowa wędrówka, dzięki której pojmiesz, że Twoja ocena ludzi jest nieprawdziwa. Waga ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w kompozycji wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Skorpion ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomidory, te owoce mogą zabrać Ci dużo mocy. Pluton pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Ryby Spodziewaj się niemiłej przygody ze strony członka rodziny z innego miasta. Jeżeli sami się szanujemy spodziewajmy się od znajomych szacunku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem straconym. Już niedługo narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Uważaj by pić inne ilości mleka, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu mają wpływ niematerialnie na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pannie raczej słabo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. W sobotę wieczorem szczęście będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje plany o tej porze. Wenus, który przeważnie przynosi pomyślność Pannie, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

nadchodzącym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje zawodowe. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej czasu przebywać w domu. W umyśle Panny pojawią się świeże pomysły finansowe. Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie dużo atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Panna przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie planów może okazać się bardzo ułatwione. Pannie przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Panny zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno zapowiadanych roszad. ...
więcej i więcej »

stopka