horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 grudnia 2017 do dnia 10 grudnia 2017

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Panny zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna oczekiwanych roszad. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj szczególną uwagę na maliny, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań.

Wydarzenia będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Wenus pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich.

Tydzień nie sprzyja zakupom oraz małym zmianom zamiarów. Saturn w kombinacji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy.

Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Panna ma w tym tygodniu obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. W najbliższym czasie zaistnieje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe przygody.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno poniedziałek. Pluton, który systematycznie dostarcza powodzenie Baranowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak łaskawy, czeka Cię duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Byk Wenus, który przeważnie przynosi szczęście Bykowi, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Dla Byka najbliższy tydzień to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 74. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed laptopem, zamiast tego wybierz się na krótką przechadzkę po parku. W zbliżającym się okresie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na rekreację. ... więcej i więcej »

Lew Materialnie ten tydzień będzie czasem straconych nadziei. Dla Lwa ten tydzień to okres niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Cię różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Poczujesz, że przez wsparcie rodziców nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Waga Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Wadze nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać ważny, pasujący element do ciekawej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie planów może okazać się mocno ułatwione. ... więcej i więcej »

Strzelec Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Przyszły tydzień dla Strzelca to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Koziorożec Uczuciowo ten tydzień będzie czasem straconych nadziei. Czeka na Koziorożca teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć należy wziąć pod uwagę uczucia. ... więcej i więcej »

Wodnik Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz małym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Ryby Przyszedł dzień, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać swoje emocje. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W przyszłym tygodniu odbędzie się duchowa podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie projekcją. Złym znakiem będzie pęk kluczy w samochodzie dziecka. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj aby do soboty zrealizować wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś ostatnim czasy. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na mandarynki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost energii. Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie postanowień okaże się nieco opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Panna ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Pozycja centralna Wenus w znaku Panny która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym oddziaływaniem. O Pannie, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

stopka