horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 maja 2017 do dnia 21 maja 2017

linia_poziom

Panna - najlepszy horoskop tygodniowy

Panna

Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na pomidory, te owoce mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Pewna osoba w niedługim czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni pomóż jej. Już niedługo zaistnieje w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości.

Jeżeli sami się nie cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i niespodziewanym zmianom planów. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia.

Jeżeli myślisz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny moment na takowe działania. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe oferty zawodowe. Plany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

W przyszłym tygodniu odbędzie się długa wędrówka, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia ludzi jest niesprawiedliwa. Czeka na Pannę głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania. Pannie wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz niepowtarzalną szansę podreperować nie jedynie swoje samopoczucie, ale również znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Wenus, który częstokroć przynosi dobrą passę Bykowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko pojąć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ dużo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwróć teraz uwagę na morele, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Rak Jowisz w koniunkcji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na porzeczki, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa wędrówka, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa. Masz nikłą nadzieję zobaczyć pewien, pasujący element do pięknej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Panna Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 2. Dla Panny najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. O ile fantazjujesz o własnej firmie, obecnie jest to znakomity moment na takowe działania. ... więcej i więcej »

Strzelec Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, dlatego zwróć uwagę na orzechy włoskie, te owoce mogą pozbawić Cię energii. W nadchodzącym okresie próbuj dużą ilość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Strzelca pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Koziorożec Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . Staraj się pić mniej alkoholu, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu wpływają mocno na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeśli marzysz o kupnie domu, to teraz jest na to wspaniały czas na tego typu wyzwania. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. ... więcej i więcej »

Ryby Gwiazdy oznajmiają, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w utracie ukochanego. Dla Ryby najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień stanie się dla Panny wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Uważaj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu wpływają niematerialnie na Twoją aurę. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 64. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pannie szczególnie będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Dokładność i sumienność osób spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Choćby w ostatnich dniach trapiły Ciebie różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 16. W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Panny pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Panna ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pannie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Panny zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość godzin spędzać na siłowni. W umyśle Panny narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka