horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Nie oczekuj przyjemnej wizyty bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu.

Lwu będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Niedługo czeka Cię długa podróż, podczas której zrozumiesz, iż Twoja krytyka ludzi jest właściwa. Przekonasz się, że przez wsparcie układu planet nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania.

Lwu raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Lew ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. W najbliższym czasie narodzi się w Tobie wola przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię zakupy.

Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie postanowień okaże się nieco ułatwione. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Lwu dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Lew doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Przygotuj się szybko na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Jowisz, który przeważnie przynosi szczęście Lwu, w najbliższym okresie nie planuje być tak dobry, przygotuj się na duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie podzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz właśnie perspektywę podreperować nie tylko własne nastawienie, lecz także układy z przyjaciółmi. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Lwu długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Lew poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Księżyca masz szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzi okres, żeby rozpocząć głośno uzewnętrzniać własne uczucia. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spotęgowane wpływanie na Lwa planety Mars i Uran zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Jowisz, który często przynosi powodzenie Lwu, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak hojny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

stopka