horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Pozycja centralna Saturna w znaku Lwa która niedawno miała miejsce już wkrótce da o sobie znać pozytywnym działaniem.

Nadchodzący tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. Zapamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody.

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. W zbliżającym się okresie postaraj się większość godzin przesiadywać w domu. W umyśle Lwa pojawią się nowe idee zarobkowe. Jeżeli fantazjujesz o kupnie domu, to jest to wspaniały okres na takowe decyzje.

Spodziewaj się niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Lwa nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zmian. Uczysz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Lew ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Saturn w kompozycji z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Oczekuje na Lwa głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wspólne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Egzaltacja Jowisza w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. Zakończ analizować minione czasy, natomiast dostrzeż przyszłość, i dbaj o układy, bo wkrótce mogą być przydatne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ważnym sygnałem okaże się stara książka w ręku członka rodziny. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Masz sporą szansę znaleźć pojedynczy, pasujący element do ciekawej konstrukcji którą jest twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pozycja centralna Wenus w znaku Lwa która niedawno miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. Zapamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Gwiazdozbiór Lwa chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. ...
więcej i więcej »

stopka