horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Uważaj by pić mniej piwa, pamiętaj że, napoje czasami mają wpływ bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne.

Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Samotne osoby spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. W weekend spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Lwu długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Lew poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz niespodziewanym zmianom planów. Pamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Koniec tygodnia to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. W niedzielę po południu Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. Choćby w ostatnich dniach trapiły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Lwa zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Uważaj by pić nieco mniej piwa, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu mają wpływ znacząco na Twoje samopoczucie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Dla Lwa nadchodzący czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Księżyc ustawi się w takim położeniu do Merkurego że wykonanie planów będzie nieco przyspieszone. Zakończ przywoływać przeszłość, a doceń to co teraz, i dbaj o koneksje, gdyż lada dzień mogą być przydatne. Nadchodzi dzień, żeby rozpocząć głośno pokazywać własne przekonania. Pozostali postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

stopka