horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu.

Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Uważaj by pić choćby minimalne ilości kawy, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają bezpośrednio na Twoje ciało. Uczysz się tak szybko, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć.

Przygotuj się szybko do weekendu, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zanotuj sobie by do soboty wykonać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Nadchodzący tydzień dla Lwa to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz informacji. Konstelacja Lwa nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Spodziewaj się przyjemnej wizyty członka rodziny z innego miasta.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione. Ten tydzień dla Panny to start nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Złym omenem stanie się roślina na stole u członka rodziny. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W poniedziałek znajomy pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Lew ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Przygotuj się szybko na sobotę, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Lwa najbliższy czas to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Dlatego, że sami się nie szanujemy spodziewajmy się od innych szacunku. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Saturn sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, toteż zwróć uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Neptun sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Jeżeli ostatnio trapiły Cię różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Dobrym omenem stanie się drobna moneta w dłoni znajomego. ...
więcej i więcej »

stopka