horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. W wtorek znajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

W bieżącym okresie nie polecane jest realizowanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny okres na sport. Choćby ostatnio trapiły Ciebie różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Ważnym sygnałem może okazać się drobna moneta w szufladzie dziecka.

Finansowo nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. Jeśli marzysz o własnym biznesie, to właśnie jest na to genialny okres na takie postanowienia. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie raczej piątek.

Dla Lwa ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie ważne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, które doznałeś w ostatnim czasie. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach związanych z uczuciami. Bądź czujny bo dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na takowe postanowienia. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Panna Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Waga Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić mniej wody, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się dobrze na sobotę, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Słońce ustawi się w takim układzie względem Neptuna że wykonanie postanowień będzie bardzo utrudnione. Piątek to dobry czas do samotnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, a zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj koneksje, gdyż niedługo mogą być przydatne. Możesz spodziewać się przyjemnej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Tydzień w firmie Lwa, okaże się okresem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas na nowe przygody. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno środa. Nie siedź wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wędrówkę po lesie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zastanawiasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Plany będą działy się w szybkim czasie, tak jakby od lat na to czekały. Dopilnuj by pić inne ilości alkoholu, wbrew przekonaniom napoje od czasu do czasu oddziaływują bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne. ...
więcej i więcej »

stopka