horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się zdecydować się na emocje. W najbliższych dniach postaraj się rozmyślnie rozdzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. O Lwie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy.

W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Lwa pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. Masz jedyną możliwość wzmocnić nie jedynie swoje samopoczucie, lecz także więzi z rodziną. Ten tydzień dla Lwa to początek nowego etapu, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub informacji.

Wenus, który systematycznie przynosi szczęście Lwu, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Staraj się pić choćby minimalne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają bezpośrednio na Twój organizm. zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niedługo awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty spotkania.

Gwiazdozbiór Lwa ciągle będzie w ciekawym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. Pozycja centralna Urana w znaku Lwa która niedawno się wydarzyła już teraz da się odczuć mocnym oddziaływaniem. Nie przesiaduj zbyt długo przed komputerem, lepiej idź na długą przechadzkę w góry.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie spędzaj czasu zbyt długo przed laptopem, zamiast tego udaj się na szybką wycieczkę w góry. W zbliżającym się okresie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Neptun nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę po lesie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Autorytatywna persona w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć znajomości odmów jej. Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Rak Masz minimalną szansę odszukać ważny, brakujący kawałek do pięknej konstrukcji którą jest twoja praca. O Raku, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Lew Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Nadejdzie wkrótce czas, żeby zacząć wyrażać swoje przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Panna Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na śliwki, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także znajomości z przyjaciółmi. Przyszły tydzień dla Wagi to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Strzelec W przyszłym tygodniu nie polecane jest wykonywanie trudnych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. Jeżeli niedawno trapiły Cię różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień w pracy Koziorożca, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy tydzień okaże się dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Uczysz się tak długo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością piątek. ... więcej i więcej »

Ryby O ile marzysz o stałym związku, to teraz jest na to genialny czas na wiążące postanowienia. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Lwu szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Masz nikłą nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany kawałek do pięknej mandali którą jest twoja praca. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe zadania które zostawia na później codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością piątek. W zbliżającym się okresie próbuj więcej godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Lwa pojawią się świeże idee finansowe. W środę nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się starannie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale również relacje z rodziną. Lwu szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać w domu. W myślach Lwa narodzą się świeże idee finansowe. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Jeżeli niedawno trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

stopka