horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Wagi

Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 18.

Merkury w kombinacji wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Zmiana położenia Merkurego w znaku Lwa która niedawno miała miejsce już wkrótce da o sobie znać negatywnym działaniem. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń.

Dlatego, że sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. W tym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Plany będą przebiegać w spodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

Wenus sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może środa. Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i małym modyfikacjom planów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dobrym omenem może być odblask światła w mieszkaniu znajomego. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie czwartek. Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedługo wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Lwu wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Lew przekona się, że z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. Słońce ułoży się w takim układzie względem Wenus że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć inaczej wyrażać własne emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Single spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. Poczujesz, że dzięki wsparciu układu planet nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Plany będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

stopka