horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Wagi

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom celów. Wzajemne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton zapowiada zwiększone szansę na porażkę.

Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Konstelacja Lwa nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie rodziny. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych.

Słońce ustawi się w takim układzie do Neptuna że spełnienie postanowień będzie nieznacznie ułatwione. Pluton, który systematycznie przynosi pomyślność Lwu, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak szczodry, bądź gotowy duże rozczarowanie. Znaki na niebie oznajmiają, że Lwu w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych.

Najbliższy tydzień w firmie Lwa, stanie się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień stanie się dla Lwa wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na orzechy włoskie, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Skończ rozgrzebywać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i podtrzymuj znajomości, gdyż wkrótce mogą się przydać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Plany będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W środę znajomy pogorszy Tobie , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Wzajemne oddziaływanie na Lwa planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. O ile marzysz o stałym związku, to jest na to doskonały czas na takowe działania. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej czasu spędzać w pracy. W myślach Lwa narodzą się świeże idee finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na truskawki, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Jeśli fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to wspaniały moment na takie decyzje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Lew ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz uwagę na maliny, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Jeżeli sami się gubimy nie oczekujmy od znajomych przykrości. ...
więcej i więcej »

stopka