horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Wagi

zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty podróży. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. Nie siedź do późna przed laptopem, lepiej idź na długą wędrówkę w teren.

W przyszłym czasie nie jest wskazane wykonywanie dużych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na sport. Oczekuje na Lwa przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę emocje. Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy.

Przyszły tydzień dla Lwa to start niepowtarzalnego okresu, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. Zapamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych.

Dla Lwa najbliższy tydzień to okres spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Wydarzenia będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Egzaltacja Jowisza w znaku Lwa która niedługo się wydarzy już wkrótce wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż niedługo mogą się przydać. Mars, który częstokroć dostarcza powodzenie Lwu, w najbliższym tygodniu nie będzie tak hojny, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. Nie zapomnij! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadejdzie wkrótce okres, żeby zacząć spokojniej uzewnętrzniać własne przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od gościa z innego miasta. Uczuciowo najbliższe dni będą czasem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wspólne wpływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą pozbawić Cię mocy. Pamiętaj by do piątku wykonać wszelkie istotne sprawy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość godzin przebywać w pracy. W głowie Lwa narodzą się świeże koncepcje finansowe. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. ...
więcej i więcej »

stopka