horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Wagi

Wiarygodna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów jej. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem.

O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Zapamiętaj by do czwartku załatwiać wszelkie istotne formalności. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych.

Nadchodzi czas, by rozpocząć głośno uzewnętrzniać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W środę rano szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten dzień. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko zrozumieć należy zaangażować emocje.

Single spod znaku Lwa w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na zawsze. W środę ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Masz obecnie możliwość podreperować nie tylko własne samopoczucie, ale także kontakty z rodziną.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione. Ten tydzień dla Panny to start nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Złym omenem stanie się roślina na stole u członka rodziny. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać na ćwiczeniach. W umyśle Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Nadchodzący czas w firmie Lwa, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Lwa bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Lew ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Pozycja centralna Wenus w znaku Lwa która niedługo się wydarzy już wkrótce da się odczuć słabym wpływem. Zwróć uwagę by pić umiarkowane ilości herbaty, pamiętając że, płyny czasami działają znacząco na Twoje zachowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Złym znakiem będzie roślina w szufladzie osoby, którą lubisz. Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. W nadchodzącym tygodniu staraj się więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Lwa pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Lew ma na początku tego tygodnia słuchać starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 1. W poniedziałek rano dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania na ten czas. ...
więcej i więcej »

stopka