horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Wagi

Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną. Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. Oczekuj zawodowej przygody ze strony znajomego z innego miasta.

Niedobrym sygnałem stanie się stara książka w ręku dziecka. Astrologiczne obliczenia mówią, że Lwu teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie ukochanego. Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju.

Jowisz, który zazwyczaj przynosi pomyślność Lwu, w najbliższym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię spore rozczarowanie. Dla Lwa nadchodzący czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Przyszły tydzień dla Lwa to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy oraz informacji.

Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. nadchodzącym tygodniu, staniesz się twardszy niż zwykle. W środę zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty zawodowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na takowe postanowienia. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Panna Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Waga Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić mniej wody, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie siedź wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na krótką przechadzkę po lesie. Najlepsza liczba na ten tydzień to 62. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dlatego, że sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od innych szacunku. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Jowisz w układzie wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Oczekuje na Lwa teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć powinno się oddalić uczucia. Gwiazdozbiór Lwa ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. W nadchodzącym tygodniu naucz się rozsądnie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na ananasy, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Sobota to dobry czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka