horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w ostatnim czasie.

Choćby w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. W najbliższym czasie czeka Cię umysłowa podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie nieprawdziwa. O Lwie, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy.

Pewna postać w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie. W niedzielę wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany o tej porze. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz niespodziewanym modyfikacjom planów.

Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych wycieczek podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wydarzenia będą działy się w powolnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już wkrótce czeka Cię długa wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. W najbliższym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niedługo awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedobrym znakiem będzie pęk kluczy w szufladzie dziecka. Zmieniasz się tak szybko, że inni nie umieją ci pomóc. W sobotę w południe szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przekonasz się, że dzięki wsparciu najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Pozytywnym sygnałem okaże się stara książka na zdjęciu u przyjaciela. Zakończ przywoływać to co było, natomiast doceń to co teraz, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą się przydać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

nadchodzącym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty spotkania. W wtorek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Dla Lwa najbliższy tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

stopka