horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Doświadczysz, że przez pomoc układu planet nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania.

Staraj się pić choćby minimalne ilości piwa, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ efektywnie na Twoje samopoczucie. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest wykonywanie dużych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Dla Lwa nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać.

Zmieniasz się tak długo, że inni nie mogą ci pomóc. Egzaltacja Neptuna w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się źródłem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu.

Na weekend postaraj się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych emocji. Spotęgowane oddziaływanie na Lwa planety Neptun oraz Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. W środę znajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przestań roztrząsać dawne dzieje, natomiast doceń przyszłość, i pielęgnuj koneksje, ponieważ niedługo mogą być pomocne. Najbliższy czas w pracy Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Lwa wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. O ile myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to wspaniały moment na wiążące wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Przyszły tydzień dla Lwa to początek niepowtarzalnego etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Lwu obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Lwa zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie źródłem dawno zapowiadanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Mars, który przeważnie przynosi powodzenie Lwu, w najbliższym czasie nie planuje być tak łaskawy, przygotuj się na wielkie rozgoryczenie. Jowisz w kombinacji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Wzajemne wpływanie na Lwa planety Jowisz oraz Pluton oznacza zwiększone szansę na sukces. ...
więcej i więcej »

stopka