horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Za parę dni będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, dzięki której pojmiesz, iż Twoja ocena niektórych osób jest słuszna.

Niedługo pojawi się w twojej głowie wola przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią działać na zachowanie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na jabłka, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Lwu długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Lew doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty.

Choćby w ostatnich dniach dosięgły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Przyszły tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i informacji. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące propozycje zawodowe.

Lwu niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Tydzień w pracy Lwa, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień okaże się dla Lwa bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Choćby ostatnio dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. W nadchodzącym okresie postaraj się więcej czasu przebywać w pracy. W umyśle Lwa pojawią się świeże idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się dobrze na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Gwiazdy mówią, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu pieniędzy. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Lwie, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Mars, który przeważnie przynosi dobrą passę Lwu, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na truskawki, one mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Masz właśnie perspektywę podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. Znaki na niebie mówią, że Lwu teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu ukochanego. ...
więcej i więcej »

stopka