horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Jowisza że spełnienie zamiarów będzie bardzo przyspieszone.

Spodziewaj się towarzyskiej zmiany ze strony członka rodziny z innego miasta. Masz jedyną możliwość uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz także relacje z przyjaciółmi. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na pomidory, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ energii.

Już niedługo wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe wyzwania. O Lwie, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, obecnie jest na to znakomity okres na tego typu decyzje.

Egzaltacja Saturna w znaku Lwa która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da o sobie znać pozytywnym wpływem. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione. Ten tydzień dla Panny to start nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Złym omenem stanie się roślina na stole u członka rodziny. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na koncert. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. Saturn, który przeważnie dostarcza dobrą passę Lwu, w nadchodzącym czasie nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od innych pomocy. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny ponieważ dużo spraw związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nadchodzący czas w firmie Lwa, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień okaże się dla Lwa bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spodziewaj się zawodowej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Lwu wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Lew doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas ukończyć wszystkie projekty. Jeżeli marzysz o własnej firmie, obecnie jest to doskonały okres na wiążące postanowienia. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

stopka