horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Cię różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych możesz spodziewać się poprawy.

W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Już niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię zakupy. Finansowo ten tydzień będzie czasem straconych nadziei.

Masz obecnie perspektywę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od innych pomocy. Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych.

Dzięki pozytywnemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Lwu dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Lew doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty. Wolne kobiety spod znaku Lwa w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na dobre i na złe. Merkury w kombinacji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wiarygodna kobieta w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości pomóż jej. Doświadczysz, że przez wsparcie układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać na ćwiczeniach. W umyśle Lwa pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Lwu będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Lwu umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki ingerencji znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Merkurego że zrealizowanie postanowień będzie nieco ułatwione. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Uczuciowo ten tydzień będzie okresem straconych nadziei. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Działasz tak szybko, że inni nie potrafią ci pomóc. Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć głośno wyrażać własne uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. W przyszłym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na rekreację. ...
więcej i więcej »

stopka