horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. Dokładność i sumienność osób spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna spodziewanych roszad.

tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje podróży. Lew ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

Lew ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Ten tydzień dla Lwa to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy oraz doświadczeń. O Lwie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet.

Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie środa. Wolne kobiety spod znaku Lwa w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na podróże.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Urana że spełnienie postanowień okaże się przyspieszone. Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Rozmyślasz się tak szybko, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. Koniec tygodnia to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Przestań roztrząsać dawne dzieje, a dostrzeż teraźniejszość, i podtrzymuj znajomości, bo lada dzień mogą się przydać. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przyszły tydzień dla Lwa to start unikalnego etapu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy i doświadczeń. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego. W piątek po południu Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany o tej porze. ...
więcej i więcej »

stopka