horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Pamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś w poprzednich dniach .

Plany będą działy się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Oczekuje na Lwa teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć należy wziąć pod uwagę uczucia. Poczujesz, że dzięki wsparciu koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Lwu przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Tydzień nie sprzyja zakupom i dużym zmianom planów. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być źródłem od dawna oczekiwanych zmian.

Dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Lwu dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Lew doświadczy, że z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas ukończyć wszystkie projekty. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie środa. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 4 0.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno piątek. Pluton, który systematycznie dostarcza pomyślność Lwu, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Nie spędzaj czasu do późna przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Lwa bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 3. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na porzeczki, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Lew ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wkrótce odbędzie się krótka wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena przyjaciół jest słuszna. ...
więcej i więcej »

stopka