horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania na ten dzień.

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Nie spędzaj czasu wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na długą przechadzkę po parku. Przyszedł czas, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać własne uczucia. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Tydzień w firmie Lwa, stanie się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień będzie dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Lew ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Niebawem czeka Cię umysłowa podróż, dzięki której pojmiesz, iż Twoja opinia ludzi będzie nieprawdziwa.

O Lwie, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Lew ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione. Ten tydzień dla Panny to start nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Złym omenem stanie się roślina na stole u członka rodziny. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przekonasz się, że przez pomoc układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, które doznałeś w poprzednich dniach . W przyszłym tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na sport. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 32. Poczujesz, iż dzięki pomocy przyjaciół nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niedobrym omenem może być drobna moneta w ręku przyjaciółki. Nadszedł czas, żeby rozpocząć głośno wyrażać swoje myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego najbliższy tydzień, da Lwu wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Lew doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Wenus sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Samotne osoby spod znaku Lwa w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na znalezienie partnera na długie lata. ...
więcej i więcej »

stopka