horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Wydarzenia będą działy się w powolnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały.

Lwu niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Wkrótce będzie miała miejsce krótka podróż, na której zrozumiesz, że Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do lasu.

Zmiana położenia Plutona w znaku Lwa która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne zadania które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Nadchodzący czas w pracy Lwa, okaże się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Lwa wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy.

Zanotuj sobie by do piątku wykonać wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Przyszły tydzień dla Lwa to start nowego etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub doświadczeń. Jeśli myślisz o własnej firmie, to jest na to świetny okres na takowe wyzwania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na takowe postanowienia. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Panna Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Waga Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić mniej wody, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że wykonanie zamiarów okaże się nieznacznie przyspieszone. Najbliższy tydzień w pracy Lwa, okaże się porą podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas okaże się dla Lwa wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. W najbliższych dniach naucz się uczciwie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno poniedziałek. Pozytywnym sygnałem stanie się element biżuterii w ręku osoby, której nie lubisz. W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie chęć przemian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W czwartek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany na ten czas. Jeżeli myślisz o nowej pracy, to właśnie jest to doskonały etap na takowe działania. Znajoma osoba w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się okresie postaraj się większość godzin spędzać na ćwiczeniach. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Zapamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

stopka