horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Lew Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew Twoja brakująca połóweczka Ryby

Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. Niebawem przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób jest niepoprawna.

Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie jedynie własne nastawienie, lecz także relacje z rodziną. Nie spędzaj czasu wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę nad wodę. W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe znajomości.

Masz minimalną szansę znaleźć istotny, brakujący element do skomplikowanej układanki którą jest twoja rodzina. Pozytywnym znakiem będzie zagubiony przedmiot w mieszkaniu znajomego. Egzaltacja Wenus w znaku Lwa która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym wpływem.

Tydzień sprzyja zakupom i dużym zmianom zamiarów. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor zielony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Najbliższy czas w pracy Lwa, stanie się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Lwa wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wydarzenia będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 25. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Bykowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Byk przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Rak Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Rak ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Panna Pij mniej wina, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje zachowanie. W piątek po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej idź na szybką wędrówkę po parku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Spotka Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Wodnik Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Piątek to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i ostrożnym modyfikacjom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wydarzenia będą przebiegać w szybkim tempie, tak jakby od lat na to czekały. Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych wycieczek podczas których możesz spotkać ukochanego. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Konstelacja Lwa nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie przyjaciół. Osoby nie będące w związku spod znaku Lwa w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Choćby ostatnio trapiły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy. Dla Lwa najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. W wtorek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

stopka